Kampanyalarkampanyalar

Evden Eve Nakliyat Kampanyaları Hakkında:

Evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma hizmetlerimiz devam ederken, bazı dönemlerde periyodik kampanyalar düzenliyoruz. Bu kampanyalarımız, özellikle belirli zamanlarda taşımacılık ihtiyacı doğan müşterilerimizi hedeflemekte ve onlar için çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Söz konusu hizmetlerden bazıları:

  • Ordu mensuplarına, askerlere, subaylara özel evden eve nakliyat ve taşımacılık kampanyaları.
  • Öğretmenlere yönelik evden eve nakliyat ve taşımacılık kampanyaları hizmetleri.
  • Öğrencilere yönelik evden eve nakliyat ve eşya taşıma kampanyaları hizmetleri.
  • Emniyet mensupları ve güvenlik personelleri için düzenlenen evden eve nakliyat ve taşımacılık kampanyaları hizmetleri.

Şeklinde kısaca özetlenebilir.

Ayrıca bu meslek gruplarının haricinde burada listelemediğimiz onlarca farklı meslek grubu ve kamu kurum çalışanları için de, belirli dönemlerde düzenlenen nakliyat ve taşıma kampanyalarının yanı sıra, öğrenciler ve bekar eşyası olarak tabir edilen taşımacılık durumlarını kapsayan nakliye kampanyalarımız, bu tarz ihtiyaçları olan ve fazla para ödemek istemeyen veya bütçesi elvermeyen müşterilerimiz için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Parça eşya taşıma konusunda özellikle yaz ayları boyunca düzenlenen extra kampanyalarımız ise, yazlık veya tatil için eşya taşıtmak isteyen müşterilerimize yöneliktir.

Not: Aslında İzmir' de bulunan yerel bir işletme olmamıza rağmen, bu hizmetlerimizi sunarken sabit bir bölge veya güzergah yerine Türkiye’ nin tüm köşelerine hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Düzenlediğimiz tüm evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık ve parça eşya taşıma kampanyaları, garantili ve kalitelidir. Fiyatlarımız, döneme ve bütçeye göre değişiklik gösterebildiği için güncel kampanya fiyatlarını telefon ile arayarak öğrenebilirsiniz

5 / 5
3 oy